Whatsapp
En İyi Komple Tadilat Dekorasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Kurumsal

Durak İnşaat Tadilat Dekorasyon firması

Kaliteli ve Konforlu Seçenekler

İnşaat sektöründe 50 yıllık tecrübemiz ile profesyonel ve tadilat dekorasyon işleri gerçekleştirmekteyiz.

Durak İnşaat olarak; güvenilir, kaliteli, yaratıcı ve estetik yapılar inşa ederek, sıradan olmamaya özen göstermeyi vizyonumuz olarak benimsedik. Bir baba mesleği olarak 1972 den beri geçmişten geleceğe dair en iyi olanaklarla müşterilerimize en iyi şekilde tasarım güvenilir ve kalite olarak sunmak. Gerekse tamirat tadilat anlamında Mutfak , Banyo , teras, çatı ,mantolama, yalıtım, bina güçlendirme vs inşaat ev adına geçebilecek her türlü durumlarda ekibimizle çözüm yolu üreterek derhal çözümlemeye ,yapmaya odaklı Çalışıyoruz. Tüm yapılarımızda, özellikle çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Mimari ile modern yapı statiğini en iyi şekilde bütünleştirdiğimiz projelerimizle; iç tasarım ve inşaat fonksiyonelliğinde kalite odaklı bir duyarlılık gösteriyoruz. Durak İnşaat olarak; güvenilirliğinden ve iş ahlakından ödün vermeden, doğayı korumayı görev edinerek, en kaliteliyi müşterilerimize sunmayı varoluş amacı olarak görüyoruz.

Durak İnşaat bünyesinde Nalburiye hizmetimizde bulunmaktadır. Durak İnşaat'a bağlı nalburiye firmamızdan, ihtiyacınız olan malzemeleri temin edip zaman kaybının önüne geçiyoruz. Mağaza mağaza dolaşıp ürün aramak yerine size hayatın akışında kalmanızı ve çalışmalarımızı izlemenizi sağlıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı proje ve kapsamdaki A'dan Z'ye yürüttüğümüz projelerde ise; inşaat projeleri, tadilat, dekorasyon ve  çok amaçlı ofis, ev, yaşam alanlarını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık. İstanbul'da çözüm odaklı hizmetlerle sizlerden gelen talepleri maksimum verimlilikle karşılamayı arzu eden firmamız bünyesinde barındırdığı uzman personel ile kusursuzluğu sunar. Sıhhi tesisattan elektrik tesisatına; parke döşemeden fayans döşemeye kadar her alanda sizlere başarılı çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimizi sizlerle buluştururken yüksek standartlarda hizmet anlayışımızı en kaliteli ürünleri kullanarak destekliyoruz.

İstanbul'da tadilat dendiğinde akla gelen ilk firma olma ideali ile çıktığımız yolda siz değerli müşterilerimizin teveccühü sayesinde her geçen gün büyüyoruz. Büyüme idealimizi daha kaliteli hizmetler sunma anlayışı ile canlı tutuyoruz.  Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta. 

Güvenilir ve Kurumsal Firma

Avantajlarımız

Yaşam alanlarımız; evlerimiz, işyerimiz, okulumuz, dairemiz, villamız hayatımızı idame ettirdiğimiz alanlardır. Durak İnşaat Tadilat Dekorasyon kazanımları;

5 Yıl Garanti

devamı

Yeni yaptığımız işlerde

5 yıl garanti veriyoruz
aldığınız hizmetten dolayı
uzun yıllar en ufak sorun yaşamıyorsunuz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

devamı

%100 Müşteri Memnuniyeti

İşinin ehli tecrübeli ustalarımız
en kısa sürede tadilatınızı
dekorasyonunuzu tamamlayarak anahtar teslim yapmaktadır.

Her Bütçeye Uygun

devamı

Her Bütçeye Uygun

Tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerinde birinci sınıf malzeme ve garantili ürünler her bütçeye uygun olarak yapıyoruz.

Temiz İşçilik

devamı

Temiz İşçilik

İnşaat, tadilat ve dekorasyon
işlerinde en ufak kırıntı
döküntü bırakmıyoruz. Tertemiz teslim ediyoruz.
Komple Tadilat Firması

Kaliteyi Yaşayın

Kurulduğumuz günden bu yana inşaat sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek; talep yaratan, müşterilerimizin talep ettiği şekilde veya daha iyisi için projeler üreten ,aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen bir marka olduk. Genel müteahhitlik alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun, uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunuyoruz. Projelendirdiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm yapılarda doğaya saygılı, güvenli, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede ve fonksiyonellik ile estetiğin buluştuğu unsurları bir arada sunuyoruz.

İstanbul'da Tadilat Dekorasyon Hizmetleri

%100 Müşteri Memnuniyeti

En iyi çözümlerle farklı projeler oluşturarak, Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir...

HEMEN ARA