Whatsapp
En İyi Komple Tadilat Dekorasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

İtalyan Boya

İtalyan Boya

İtalyan Boya

İtalyan Boya, dekoratif boya, mermer desenli boya olarak adlandırılsalarda, italyan boyadan anlayanlar stucco, travertino, marko polo, marmarino gibi farklı modellerlede ifade edilmektedir. Şekillerin, renklerin ve malzemelerin ustaca dengelenmesi, yüksek kaliteli İtalyan dekoratif ürünleriyle somut bir şekilde elde edilen Durak İnşaat estetiğinin özüdür. Bizi sessizce çevreleyen alan, günlerimizin arka planıdır, günlük yaşamımıza eşlik eder ve duygularımızı etkiler . Bizler için Durak İnşaat'da ortamların ruhu vardır, bizimle konuşurlar, her zaman bir şeyler iletirler; canlanan renktir!

İtalyan Boya Nedir?

Geleneksel İtalyan kireç boyası (badanalı kireç boyası olarak da bilinir) ve çağdaş fantezileri keşfeden 12 modern akrilik boya üretir ve tedarik eder. Yüksek stil ve zarafete sahip son bir görünüm elde etmek için bunları fırça, sprey veya mala ile kolayca uygulayabilirsiniz. Ayrıca İtalyan dekoratif boyalarımızı her türlü iç mekanda kullanabilirsiniz., farklı estetik ihtiyaçlara cevap verdikleri için. 

İtalyan Boya'nın Faydaları

  1. ÇEVRE DOSTU , %99 doğal, Bakteri içermez, çevreye toksik veya zararlı maddeler üretmez veya salmaz.
  2. SAĞLIKLI , buhar difüzyonuna karşı direnci düşük ve geçirgenliği yüksektir.
  3. DAYANIKLI , boya atmosferdeki karbondioksiti emer ve kaplamanın mekanik direncini ve fonksiyonel niteliklerini iyileştirir.

Yaşam alanınızda sorun mu var?
Tadilat ve Dekorasyon yardımına mı ihtiyacınız var?

HEMEN ARA