Whatsapp
En İyi Komple Tadilat Dekorasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Komple Tadilat Dekorasyon

Komple Tadilat Dekorasyon

Komple Tadilat Dekorasyon

Komple Tadilat Dekorasyon

Yaşam alanınızın veya herhangi bir odanın görünümünü değiştirmek söz konusu olduğunda, üç özel terimle karşılaşırsınız. Tadilat, Dekorasyon ve İnşaat. Hepsi aynı anlama gelmez, bu yüzden doğru rotada ilerlediğinizden emin olmak istiyorsanız, doğru seçeneği seçtiğinizden emin olmanız gerekir! Yaşam alanınızın  görünümünü zaman zaman değiştirmek iyi bir şeydir. Bir değişiklik, dinlenmek kadar iyidir ve taze enerji getirmek için tam da bir şey olabilir. Çalışanlarınıza ne görmek istediklerini sormak da ileriye dönük iyi bir yoldur çünkü bu onların fikirlerine önem verdiğinizi gösterir. Elbette, zamanlarının çoğunu ofiste geçirenler, tasarımcı ofis masalarında oturanlar onlar, bu yüzden her şeyden çok onların fikirleri dinlemelisiniz.

 

Tadilat

Tadilat, kelimenin tam anlamıyla yalnızca ofisin iç tasarım görünümünü değiştirmek anlamına gelir. Bu, duvarları farklı bir renge boyamak, belki özellikli bir duvar seçip duvar kağıdına sahip olmak anlamına gelebilir, bu, buraya biraz sanat katmak anlamına gelebilir ve bu nedenle veya birkaç ofis bitkisi gibi bazı biyofilik tasarım öğeleri eklemek anlamına gelebilir.
 
 

Dekorasyon

 
Dekorasyon genellikle eski veya kullanılmış bir şeyi alıp yeni görünmesi için değiştirmek anlamına gelir. Örneğin eski ofis masalarınızı yenileyip yenileyebilirsiniz ya da eski koltuklarınızın üzerini kapatıp yenileyerek daha farklı ve temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Dekorasyon ve yenilemenin birbirinin yerine kullanıldığını duyacaksınız, ancak iki terim arasındaki ince fark, bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bir şeydir. Bir bina veya inşaat şirketine tadilat istediğinizi söylerseniz, tüm yerin yıkılmasını veya yerle bir edilmesini istediğinizi düşünürler, oysa tek istediğiniz burada burada birkaç değişikliktir!
 

İnşaat 

İnşaat, az önce ima ettiğimiz gibi, bir yaşam alanının tamamen değiştirilmesidir. Bu, belki duvarları veya can sıkıcı sütunları yıkmak, pencereleri hareket ettirmek, elektrik tesisatı ve armatürleri değiştirmek, su tesisatı, yıkım kırım işleri ve tüm alanı derinlemesine temizlemek anlamına gelebilir. Dekorasyon daha sonra yapılır, örneğin duvarların rengi değiştirilir.  Tabii ki, yenileme üçü arasında en pahalı olanıdır ve sonuç olarak  bir inşaat süresicinin dikkatlice planlanması gerekir .

 

Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek sürekli kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. 

Yaşam alanınızda sorun mu var?
Tadilat ve Dekorasyon yardımına mı ihtiyacınız var?

HEMEN ARA